01.07.2022 v 18:00

Kempování na Mácháči (EnjoyTeam prod.)

4 290 Kč
/ vstupenka
fire Zbývá 8 míst

Ani v roce 2022 nebude chybět tradiční kempování na Mácháči. Tentokrát v termínu prodlouženého víkendu 1.7.-6.7.2021.

-

PROGRAM (změna programu vyhrazena):

1.7. PÁTEK
Začínáme v 17:00, čeká nás zabydlení, společné grilování a poté společně navštívíme tamní diskotéku.

2.7. SOBOTA
Dopoledne vyrazíme vlakem na hrad Houska, navštívíme společně i hradní Peklo. Dáme si společný oběd a po odpoledním odpočinku nás čeká večerní koupání. Jakmile přijdeme do kempu, tak nás opět čeká společná grilovačka. Pro nespavce bude opět otevřený tamní klub.

3.7. NEDĚLE
Dopoledne opět vyrazíme na hrad, ale tentokrát pěšky. Cestou dojdeme až k podhradí Bezdězu, kde nás čeká strmá cesta nahoru. Po prohlídce hradu se stavíme na společný oběd a odpoledne si zahrajeme beach volejbal. Večer kromě klasické grilovačky se může každý těšit na noční překvapení.

4.7. PONDĚLÍ
Slyšeli jsme, že ve zdejším kempu jezdí mašinka, která jezdí na Staré splavy, zkusíme se s ní svézt a dáme si celodenní koupačku. Odpoledne pak zasvětíme odpočinku a hraním společenských her u pláže. Večer se pak zase můžeme těšit na společné grilování.

5.7. ÚTERÝ
Dopoledne nás čeká třetí a poslední zámek na tomto kempování, tentokrát se bude jednat o zámek dle výběru účastníků, o kterém proběhne hlasování. Nebude chybět ani společný oběd. Odpoledne nás pak čeká odpočinek, k večeru si pak rozpálíme táborák a opečeme si buřty.

6.7. STŘEDA
Na poslední den jsme si pro všechny připravili návštěvu zoo parku, který se nachází kousek od kempu. Ze zoo pak pojedeme rovnou na pláž, kde to společně zakončíme.

-

K domluvě bude sloužit společný chat na Messengeru.

KAPACITA: 16 účastníků
CENA: 3990,- (na číslo účtu 1064502012/3030, do poznámky "Mácháč 2022 - Celé jméno") nebo 4290,- skrze Presentie (cena je vyšší kvůli poplatkům)

V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, organizace, program, vstupy na hrady, zámky či do zooparku. Zařízený máme i gril, párty stan, židle a společný stůl.
V ceně není zahrnuto jídlo a doprava.

Veškeré vstupné se vybírá jako členský příspěvek na rozvoj projektu EnjoyTeam.

Deadline pro zaplacení je 31.5., pokud do té doby nebude přihlášeno alespoň 10 účastníků, akci budeme muset zrušit a peníze vrátíme účastníkům na účet.

Další akce nalezneš na http://bit.ly/EnjoyAkce

Ještě nemáš Presentie ?

Připoj se k naší komunitě a najdi si
ty nejlepší akce v okolí.

Mobile app